Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Колектив ТОВ «Сумимостобуд» звертається до Вас про посильну допомогу з приводу неправомірних дій, шаленого тиску, блокуванню господарської роботи підприємства протягом року.
4 липня 2011 року співробітниками податкової міліції Сумської області було вилучено бухгалтерські документи, оргтехніку. Копій документів, на підставі який був проведений обшук, надано не було, також ми не змогли отримати копію протоколу – виїмки. Окрім того, співробітниками податкової міліції був розукомплектований станок підприємства, украдено електрочайник, компресор та деякі інші речі.
Як в подальшому виявилося, на посадових осіб підприємства була заведена карна справа на підставі акту позапланової документальної перевірки від 29 червня 2011 року. Це була відверта та нахабна фальсифікація, адже ніякої перевірки не було! З великим зусиллям роздобувши цей акт, ми звернулись до Сумського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просили визнати противоправним та скасувати наказ Державної податкової інспекції в м.Суми №3581 від 29 червня 2011 року, визнати протиправними та недійсними податкові повідомлення рішення №0001012305/0/59400 та №0001022305/0/59406.
Восьмого листопада 2011 року Сумський окружний адміністративний суд (справа №2а – 1870/5404/11 своєю Постановою визнав противоправними та недійсними наказ та повідомлення – рішення і скасував їх, а 28 лютого 2012 року Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду винесла Ухвалу, в якій апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м.Суми залишила без задоволення, а Постанову Сумського окружного адміністративного суду залишила без змін.
Після одержання Ухвали суду ми відразу ж подали заяву на в Податкову міліцію з проханням скасувати карну справу за відсутністю підстав, але станом на 16 травня 2012 року ми не лише отримали жодної відповіді на наш лист, а тиск на підприємство не тільки продовжується, але ще і посилюється. На даний час робота підприємства повністю паралізована через арешт всіх банківських рахунків, продовжуються обшуки в робітників підприємства, а керівник підприємства через шалений моральний тиск перенесла лакунарний інфаркт мозку.
З різних джерел до нас надходить інформація, що таке свавілля діється через те, що наше підприємство дуже «сподобалось» одному із високо посадовців області і через посередників була пропозиція «поділитися» бізнесом.
У нас виникає запитання: яке мають право державні органи влади, які повинні всіляко сприяти розвитку вітчизняного виробника та процвітання економіки України через чиїсь особисті амбіції лишати сільських жителів Сумщини без таких вкрай необхідних для існування об*єктів соціальної інфраструктури – мостів, адже наше підприємство уже понад 20 років займається такою важливою для наших людей справою – будівництвом, реконструкцією, капітальним та поточним ремонтом мостів та штучних споруд на автомобільних дорогах, в основному в сільській місцевості. Окрім цього, працівники підприємства, а це в основному чоловіки, які до цього одержували гідну заробітну плату та повний соціальний пакет, залишилися без засобів на існування.
Колектив ТОВ «Сумимостобуд» щиро сподівається, що Ви висвітленням інформації допоможете зупинити незаконні дії податкової міліції.

З повагою від імені колективу ТОВ «Сумимостобуд»:
Директор С.О.Романюк
Голова профспілкового комітету  

Ю.П.Москаленко


Комментарии (0)

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location