Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

 Термінове обговорення змін до Налогового Кодексу

Як підприємець на єдиному податку, я не згодна з тим, що з 1 липня 2011 року я буду повинна в обов*язковому порядку зареєструватися платником податку на додану вартість тільки за те, що я співпрацюю з платником цього податку (наприклад здаю в оренду частину приміщення ).
Але мій основний вид діяльності - це роздрібна торгівля хлібом і хлібобулочними виробами, торгівельна надбавка на цей товар обмежена розпорядженнями обласної держадміністації, не більше ніж 10 % закупівельної ціни. Я без ПДВ ледве звожу кінці з кінцями від продажу хліба. А тепер я буду повинна і з продаж хліба також сплачувати ПДВ ???
Не встигли зняти заборону підприємствам платникам на загальній системі заносити на свої видатки суми,сплачені підприємцям-спрощенцям, як придумали ще гіршу кару для спрощенців - це обов*язок стати платником ПДВ.
Кому потрібні нові перешкоди в співробітництві спрощенців і підприємств на загальній системі, платників ПДВ ? Може досить вже адміністрування? Нехай самі суб*єкти господарської діяльності вирішують як їм співпрацювати, якщо вони на різних системах налогообкладення? Таке враження, що комусь наверху погано, якщо внизу людям стане краще.
Моя пропозиція - не заганяти силою підприємців-спрощенців у третю групу ( платників ПДВ ).
Сподіваюся на вашу підтримку у даному питанні при розгляді законопроекту у другому читанні у Верховній Раді.
Л.М.Ягода 19.06.2011 року

Комментарии (0)

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location