Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Мною на сайті "Групон" було придбано купон на послугу епіляції в салоні краси "Астерія", який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська, 27/29, офіс 2.

Зателефонувавши завчасно, я була записа попередньо на 18.30 у будній день. Приїхавши вчасно у зазначений час за вказаною адресою майстра на місці не було. Також було встановлено, що крім мене на майстра також чекало дві кліентки, одна записана раніше (приблизно о 17.00) інша на ідентичний час зі мною на ту ж саму процедуру.

Слід відмітити про відсутність будь-яких вівісок про назву салону краси, тільки на квартирі №2 було наклеїно роздруківку з інформацією "салон".

На запитання про майстра відповідь лише надавалася, що вона у пробці. Прочекавши майже 20 хвилин, я зателефонувала чоловіку та попрохала звернутися до адміністрації сайту "Групон" для відміни операції та повернення коштів.

Разом з тим на мою вимогу до працівниці салону про видачі книги відгуків мені було відмовлено та повідомлено, що такої книги у них просто немає.

Чоловік особисто зателефонував майстру та мав із нею розмову про неналежну організацію та затримку надання послуг.

Через деякий час мастер все ж таки з`явився у цьому салоні, забрала купон та повернула мені за нього гроші. При цьому ніяких пояснень щодо затримки, запису на одну і туж годину двох клієнтів, а тим паче вибачень від неї я не почула. Майстер просто вів себе некоректно, хамовит.

Загальне враження склалося дуже негативне. Шкода мого витраченого часу, спорчених нервів та зіпсованого настрою. Крім того склалося враження, що дівчатка просто вийняли квартиру у центрі Києва та без будь-якої реєстрації в державних органах надають косметичні послуги.

 


Комментарии (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

З Вами згодна цілком. Практика купувати акції на сайтах популярна у багатьох країнах світу. Просто на жаль у нашій державі сфера обслуговавання на дуже низькому рівні, ніхто не бере на себе відповідальність та свою "правоту" дуже важко відстояти....

З Вами згодна цілком. Практика купувати акції на сайтах популярна у багатьох країнах світу. Просто на жаль у нашій державі сфера обслуговавання на дуже низькому рівні, ніхто не бере на себе відповідальність та свою "правоту" дуже важко відстояти. До вислову клієнт завжди прав часто діє зворотнє "завжди прав продавець".Р.s. групон повернув вартість купону, але на особистий рахунок, отже, змушуючи ще раз ризикнути та понадіятися на більш приємніше обслуговавання та чемність :roll:

Подробнее
This comment was minimized by the moderator on the site

Я конечно дико извиняюсь, но это уже наверное десятый (как минимум) отзыв, причем отрицательный, где фигурирует группон. Может быть проблема в нем? точнее в неразборчивости. Они берут всех в свою базу без проверок и без гарантий и обязательств. А...

Я конечно дико извиняюсь, но это уже наверное десятый (как минимум) отзыв, причем отрицательный, где фигурирует группон. Может быть проблема в нем? точнее в неразборчивости. Они берут всех в свою базу без проверок и без гарантий и обязательств. А ведь фактически, деньги Вы платите горуппону. хоть и со скидками, но все же.

Подробнее
Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location