Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

26 січня 2013 року у 17 год. 45 хв. я користуючись послугою Вашого АТП-11410 автоперевізника за маршрутом Соледар – Краматорськ Рута ( Часів Яр – Костянтинівка залізничний вокзал) При посадці водієм не було повідомлено, що маршрут пересування перевізника змінено, я дуже часто користуюся зазначеним маршрутом перевізник постійно здійснював зупинку на залізничному вокзалі міста Костянтинівка, із за зручності в часі, так як потрапити в Костянтинівку мені необхідно було на потяг № 20 «Луганск – Київ».
в зв’язку з тим, що на вулиці було темно, мені було не видно, що перевізник їхав іншим шляхом, зрозумівши, що водій змінив маршрут я запитала, що до зупинки на залізничному вокзалі міста Костянтинівка. Отримала відповідь, що змінився маршрут і на теперішній час вони не заїжджають на зазначену зупинку, та те що із однієї людини він не буде їхати на зазначену зупинку. Та надав мені пораду, що він зробить зупинку біля колій проходження трамвая. Водій дійсно зробив зупинку біля вивіски, що вказувала, що це виїзд на Славянськ, тобто мною зроблено висновок, що ми знаходились на виїзді з Костянтинівці.
Опинившись на зупинці, я зрозуміла, що навколо мене немає жодної людини, крім одного таксиста, якій знаходився біля зупинки на іншому боці і на моє питання як доїхати до залізничного вокзалу пояснив, що ходять трамваї дуже рідко особливо в вечері на годиннику було близько 18 год. 30 хв.
В зв’язку з тим, що на вулиці було темно, та у мене було мало часу до потягу я змушена була скористатися послугами таксі та сплатити додаткові кошти в розмірі 20 грн.
Також зазначаю, що на даний час, а саме 9.02.2013р. водій здійснює зупинку на залізничному вокзалі міста Костянтинівка.

Вважаю, що водій зловживаючи своїм правом, керуючи транспортним засобом перебуваючи в переважному становищі вчинив протиправну дію порушиаши мої права, щодо користування послуг в повному обсязі та завдав мені моральну та матеріальну шкоду. Причиною зазначених противоправних дій з боку водія вважаю його неадекватну поведінку на моє бажання скористатися своїм правом на 50-відсоткову знижку вартості проїзду.

Відповідно до п. 3 Постанови Пленуму Верховного суду України “Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової шкоди)” від 31.03.95 р. (зі змінами та доповненнями) під моральною шкодою потрібно розуміти втрати немайнового характеру внаслідок моральних чи фізичних страждань, або інших негативних явищ, заподіяних фізичній чи юридичній особі незаконними діями чи бездіяльністю інших осіб.

В даному випадку моральна шкода полягає в діях водія, який не вчинив дію по зупиненню транспортного засобу в встановленому у маршруті місці, та змусив мене нести моральні страждання, нервування, з питання можливості запізнення на потяг.

За загальним правилом моральну шкоду відшкодовує особа, яка її завдала, за наявності її вини. Згідно з ч.2 ст. 1167 ЦК України моральна шкода відшкодовується незалежно від вини органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, фізичної чи юридичної особи, яка її завдала.
 


Комментарии (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

что написано в указе маршрутки с 12 июня проезд для инвалидов 1-2 группы бесплатно почему водители одни берут другие не берут что за самоупровление почему нет билетов , сдачи отдают меньше ,сегодня инвалид ехал в автобусе водитель сказал платить...

что написано в указе маршрутки с 12 июня проезд для инвалидов 1-2 группы бесплатно почему водители одни берут другие не берут что за самоупровление почему нет билетов , сдачи отдают меньше ,сегодня инвалид ехал в автобусе водитель сказал платить он высынул и заплатил 2 группа в автобусе нет инвалидов сразу 1-2 группы бесовесные дирекция неуважение к инвалидам маршрут 10 на лазурный ан 1817 аа в 13,00 администрация нарушает правела для пасажыра

Подробнее
Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location