Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Купила срібну цепочку . Виробник Срібний вік. Чотири  місяці носила. Потім цеп порвася . Занесла в гарантійний ремонт. ПО ЗАКОНУ виріб має бути відремонтований не пізніше, ніж через два тижні . Ремонт тривав більше трьох . За термін, який перевищує двотижневий строк, фірма має виплатити компенсацію. Що вона І НЕ ЗРОБИЛА. 
Далі. Забрала цепочку з ремонту, одягла і ...ЧЕРЕЗ ДВІ ГОДИНИ вона впала з шиї, бо просто сама розірвалася .Можна було б сказати "ЗАНАВІС!"... Та ні. Я не з тих . 
Дзвоню у магазин, який продав і забирав на ремонт . Сказали привезти ( а їхати мені 35 км в одну сторону) ,бо так нічого не скажуть .Їду. В магазині показали акт, який ,до речі , не показували , коли я забирала товар. В акті написано, що цепочка потянута на... УВАГА 1,5 СМ! Але це можна було пояснити по телефону! 
При цому ж вона не спющилась , кожне звено зберігло форму. Або мені продали такої довжини, або то такий виріб, щ сам розтягується , при чому равномірно, бо товарний вигляд не втрачено. ЗАПРОПОНУВАЛИ ЗНОВУ ЗДАТИ В РЕМОНТ!
Інший день.
Дзвоню на гарачу лінію. З,єднання чекала більше20 хвилин . Потім мене перенаправляли до інших специалістів ще разів три. Я вже не тримала себе в руках!
Поки кожному пояснювала, все моральних сил не хватало.
Ні заміна на інший якісний товар , ні повернення коштів їх не влаштовує! Мене не влаштовує акт, який вони склали, бо то неправда. 

Фініш. Сказали , щоб я сама замовила незалежну експертизу. Або принесла їм цепочку, вони ще раз проведуть еспертизу, і на підставі чого вирішать питання . Я впевненна, що акт буде такий самий. Тепер прошу допомоги. Я не вірю екпертизам.

Їм аби продати. Їхні правила вищі, ніж закон Україги про двотижневий ремонт. 

Комментарии (0)

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location