Добрий день! У 2006 році я підписала контракт із Київським інститутом соціальних та культурних зв’язків ім. Святої Княгині Ольги, згідно п. 2.1.1 якого інститут зобов’язався: «Надати Замовнику освітню послугу на рівні держаних стандартів освіти». Термін дії контракту – з 2006 до 2011 рр. У п. 4.1 контракту зазначено: «Розмір плати за весь строк навчання встановлюється з урахуванням офіційно визначеного рівня інфляції за попередній календарний рік. Розмір плати за навчання встановлюється рішенням керівництва Інституту на весь строк надання освітньої послуги і не може змінюватись». За 2007, 2008 та 2009 роки я отримувала додаткові квітанції на оплату процентів з інфляції. Але протягом трьох років я своєчасно сплачувала кошти за навчання, лише зазначену суму в контракті – 1250 грн за кожний семестр (на доказ чого маю квітанції), додаткові - не сплачувала. Внаслідок цього, у цьому 2009 році, мене та ще кількох студентів з моєї групи, відрахували з інституту. Поясніть мені, будь ласка, чи правомірні дії з боку керівництва інституту, що мене відраховано – чи повинна я була сплачувати відсотки з інфляції за всі попередні роки та нову суму за семестр 2010 року (з урахуванням інфляції) 1725 грн.? Якщо так, то що ж тоді мається на увазі в п. 4.1 – «Розмір плати за навчання встановлюється на весь строк надання освітньої послуги…( це речення керівництво інституту розуміє як один навчальний рік?) ... і не може змінюватись» що ж тут тоді незмінного, коли я повинна сплачуватиза за кожний рік навчання нову суму? За поновлення в інституті також необхідно сплатити додаткові 500 грн. Дякую!