Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Єнакіївському міському суду

Донецької області вул. Свердлова 118

                                                                                          

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                Заява

                                 (подається у порядку ст. 9 п1,11 ЗУ « Про доступ до судових рішень»

                                про надання послуги виготовлення копій документів судової справи

                                        апаратом суду за рахунок коштів учасника судового процесу)

 

   21 квітня 2008 року суддею Єнакіївського міського суду --------------. було винесене рішення по цивільній справі за №2-1292/2008р. в якій я брав участь у якості позивача за зустрічним позовом до позивача по первинному позову -------------. і по моєму позову до відповідача - Відділу Державної Виконавчої Служби Єнакіївського Міського Управління Юстиції.

   До початку і протягом усіх процесів розгляду справи у суді, відповідач за моїм позовом - представник ДВС ---------------чомусь навідріз відмовлялась надати мені для перевірки усі копії документів закритого виконавчого провадження разом із невиконаним виконавчим листом, копія якого за законом обов’язково повинна була зберігатися у виконавчому провадженні і після його закриття!

   Отже, отримання інформації щодо матеріалів виконавчого провадження з ЄДРВП не представляється можливим у зв’язку з відсутністю у виконавчого провадження номера ЄДРВП та ідентифікатора доступу і, як з’ясувалось пізніше, по причині того, що без номерне, так би мовити, виконавче провадження взагалі не було зареєстроване відповідним чином в канцелярії ДВС!

    І я вважаю, що такий бедлам у міському ВДВС міг статися тільки внаслідок навмисного порушення саме цим державним службовцем «Інструкції про проведення виконавчих дій» і «Інструкції з діловодства в органах державної виконавчої служби» з метою завадити мені і моїм колегам перевірити автентичність документів на підставі яких Єнакіївським міським судом, як на замовлення, було двічі винесене нове рішення по одному і тому ж питанню, що і у 1988 році, але без вирішення головного питання щодо правомочності вже існуючого виконавчого листа! Який за законом, якщо він невиконаний, залишається чинним і на теперішній час! – Залишається, але тільки невідомо де!?

   Саме з цього привиду 06. 05. 2008 року я звернувся до архіваріуса суду із відповідною заявою щодо отримання інформації відносно місця знаходження невиконаного мною виконавчого листа! Тому, що останній 05. 06. 2007 року, нібито був відправлений державним виконавцем ----------- до суду. Але! Якщо це була не імітація відсилки то тоді, пробачайте, на теперішній час основний правовстановлюючий документ повинен бути обов’язково зареєстрованим відповідним чином у суді і зберігатися в архіві доки він не буде знов повернутим до ДВС для виконання! Адже шахрайська «машина часу» під назвою «статистичні спостереження» повернула у минуле не тільки зниклого на 13 років невідомо де,------------------, а і усіх державних виконавців разом з чинним невиконаним виконавчим листом, який за рішеннями суду 2008 і 1988 року повинен тепер, знов таки за законом!.. Виконуватися у зведеному виконавчому провадженні разом з новим виконавчим листом!

    Із цим погодився і прокурор міста, який, проглянувши обидва томи справи та виконавче законодавство, порадив мені звернутися до ДВС і до суду з відповідними заявами щодо отримання копій документів закритого виконавчого провадження і копії невиконаного виконавчого листа для проведення необхідних експертиз.

   Але суддя, яка незважаючи уваги на мої аргументовані доводи щодо фабрикації виконавчого провадження наважилася прийняти завідомо неправомірне рішення, надала мені вельми неочікувану письмову відповідь! - Що цивільна справа 1988 року народження знищена разом з чинним невиконаним виконавчим листом!? - Ну це вже – повна, неприхована правова вакханалія!   

   Отож, зараз мені дуже кортить разом з новим прокурором міста з’ясувати пару невеличких питань!  - Чому після, наданої мною начальнику ДВС, заяви щодо проведення експертизи закритого без номерного виконавчого провадження?!.. З останнього зненацька зникли абсолютно усі сфальсифіковані -----------документи, які на судових процесах так яскраво фігурували у вигляді не пронумерованих та незавірених відповідним чином копій!

                                                                                     

     А ще цікавіше дізнатись! – З якою метою виконавчі листи, що визнаються судом на підставі статистичних спостережень невиконаними?!.. Самоправно знищуються тим же державним органом, який їх власно кажучи для виконання і видавав!?

    Тож, що стосується моєї справи. - За законом!.. Ще на початку розгляду цивільної справи, будь-який суддя повинен був відразу ж витребувати у державного виконавця основний правовстановлюючий документ!!! І тільки на підставі викладеної саме в ньому інформації, у випадку наявності факту заборгованості, ухвалити законне рішення про поновлення закритого виконавчого провадження саме цього і саме на підставі чинного невиконаного виконавчого листа! Тому, що рішення суду 1988 року в апеляційному порядку не скасовувалось! З чого і випливає, що нове рішення суду тієї ж інстанції по одному і тому ж питанню із видачею нового та одночасним знищенням невиконаного виконавчого листа є завідомо неправомірним і не відповідає жодній нормі чинного законодавства! Бо такі фокуси з масовою фальсифікацією документів і з умисним знищенням основних доказів та правовстановлюючих документів дозволено показувати тільки «даїшникам» і те - не завжди.

   Але, як там не було. Вважаю, що саме навмисне порушення представником ДВС ЗУ « Про статистику» і суддею, за браком досвіду, ст. 59 ЦПК, змушує мене тепер звернутись з відповідною заявою до голови суду із проханням! - Надати рівноправному учаснику судового процесу можливість у порядку статті 9 ЗУ «Про доступ до судових рішень», скористатись платною послугою виготовлення копій необхідних мені документів для проведення відповідних експертиз.

   Тому, що за наявністю в діях колишнього держ службовця ознаку двох об’єктного злочину, відповідальність за скоєння якого передбачена декілька статтями кримінального закону! – Впевнений, що останню крапку у цій справі повинна все ж таки поставити експертиза копій документів виконавчого провадження, які після знищення підробок в ДВС залишились тепер тільки в матеріалах двох цивільних справ у Єнакіївському міському суді.

     На підставі вище викладеного, керуючись: ст.8; ст. 32 абз. 3,4; ст. 40; 55; 61; 62; 64; 68 КУ/ ст. 27, 59 ЦПК/ ст. 194 ч2 СК /«Інструкцією з діловодства в місцевому загальному суді» затвердженою Наказом ДСАУ №68 від 27. 06. 2006р./ Наказом ДСАУ № 86 від 20. 07. 2005 р. /ст. 9 п. 1,11 ЗУ«Про доступ до судових рішень»/ ЗУ «Про інформацію»/ ЗУ«Про звернення громадян»/ ЗУ № 3206-17 від 07. 04. 2011 «Про засади запобігання і протидії корупції» 

                                                                                     Прошу:

1. Розглянути заяву по суті.

2. Надати можливість учаснику судового процесу скористатись платною послугою виготовлення апаратом суду копій документів виконавчого провадження, які у матеріалах цивільної справи ------ є аркушами 115-125, 137-141, 144, 147, 150, 152-157, 160, 161.

3. Доручити відповідному працівнику апарату суду переглянути обліково-статистичні картки і відповідні реєстраційні журнали та відшукати цивільну справу за № -------- від 04.03.1988 року по якій у 1993 року, згідно сфальсифікованому документу!.. Єнакіївським міським судом була винесена постанова про призупинення виконання рішення на 13 років!?? З чого і випливає, що строк давності збереження судової справи зупинився у тому ж 1993 році.

4. Доручити відповідному працівнику апарату суду, відшукати у журналі обліку виконавчих листів невиконаний виконавчий лист за № 2- 127 від 04. 03. 1988 року та згідно чинному законодавству, повернути його до міського ВДВС для виконання.

5. Інформацію, щодо правил отримання послуги виготовлення копій документів апаратом суду, тарифів і правил оплати за послугу включити до відповіді, яку в свою чергу, попрошу надіслати, по можливості у передбачений законодавством строк, на незмінну адресу позивача за зустрічним позовом ---------------.

                                                                             Додаток:

1. Довідковий матеріал (аудіо запис судового процесу з головуючою                                                    1шт.

    суддею ------------. і інший пояснювальний матеріал)             

2. Копія постанови державного виконавця Шарун К.С.                                                                             1арк.

3. Копія відповіді начальника ВДВС, який після мого звернення                                                             1арк.

    до прокуратури все ж таки був змушений надіслати мені копії

    документів закритого виконавчого провадження.

4. Зразок правильно завіреної копії документа виконавчого провадження.                                     1арк.

5. Прислані мені начальником ДВС копії документів закритого виконавчого провадження.               12арк.

    В яких жодного документа до 2005 року, що фігурували у цивільний справі та копії

    невиконаного виконавчого листа немає!

                                                                Документ на двох аркушах

З ПОВАГОЮ!                                                                                                                       Громадянин України

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       


Комментарии (0)

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location