Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Президенту України Януковичу В.Ф.
К е р і в н и к у А П У Льовочкіну С.В.
Голові Верховної Р а д и Литвину В.М.
Керівникам Комітетів Верховної Ради
О м б у д с м е н у ВРУ Карпачовій Н.І.
Прем’єр-міністру України Азарову М.Я.
Міністру юстиції Лавриновичу О.В.
М і н і с т р у М В С Могильову А.В.
Голові Верховного Суду Онопенку В.В.
Генпрокурору України Пшонці В.П.
Г о л о в і С Б У Хорошковському В.І.
Н а ч а л ь н и к у У Д О У Калініну І.О.


З А П И Т
на отримання публічної інформації /до АПУ – повторний (*1) /.

Високоповажний п а н е П р е з и д е н т е!
Вельмишановні панове керівники держави!
Ще на початку 2000 р. мені особисто вдалося викрити стійкий канал витоку інформації державного характеру із Апарата Президента України, Верховної Ради України та інших державних органів, відомств і установ, включаючи військові й оборонні. За що я і поплатився своєю головою. Пройдисвіти зі спецслужб та інших силових структур зробили з мене мішень для відстрілу, на довгі роки забезпечив собі можливість організовувати моє цькування та переслідування. Зокрема, мене почали неодноразово та нічим необґрунтовано звинувачувати в здійсненні злочинів, до яких я не мав жодного відношення. В 2008-2009 рр. дійшло навіть і до страхітних та цілком безпідставних обвинувачень в причетності до вбивства відомого журналіста Георгія Гонгадзе! (*2) Цій брудний потік тотальної брехні та фальшивих звинувачень продовжує виливатися на мою многостраждальну голову і до теперішнього часу, тобто до 2011 р.
Зазначені проблеми неодноразово висвітлювалися мною в численних заявах, зверненнях, листах і запитах, що (також неодноразово) надсилалися до Ваших відомств у письмовому та електронному вигляді. Але віз і досі там. Нижче приводжу дуже короткий перелік цих документів (лише самих основних, базових):
1. Заява Президенту України від 22.01.2007 р., на 16 арк.
2. Заява Президенту України від 30.04.2007 р., на 22 арк.
3. Заява Президенту України від 16.07.2007 р., на 4 арк.
4. Звернення до Президента України від 18.11.2008 р., на 4 арк.
5. Звернення до Президента України від 02.02.2009 р., на 7 арк.
6. Звернення до Президента України від 20.03.2009 р., на 1 арк.
7. Заява Президенту України від 12.05.2009 р., на 2 арк.
8. Заява до Верховної Ради України від 31.08.2009 р., на 140 арк.
9. Заява до Верховного Суду України від 01.12.2009 р. на 282 арк.
10. Заява до Верховної Ради України від 05.03.2010 р., на 10 арк.
11. Заява Президенту України від 27.03.2010 р., на 262 арк.
12. Звернення до Президента України від 29.03.2010 р., на 10 арк.
13. «Відкритий лист» Президенту України від 30.08.2010 р., на 15 арк.
14. Електронне звернення до вищих керівників держави від 01.11.2010 р., на 3 арк.
15. Звернення до Верховної Ради України від 14.09.2010 р., на 14 арк.
16. Заява до Верховної Ради України від 14.09.2010 р., на 270 арк.
17. Звернення до Президента України від 26.10.2010 р., на 2 арк.
18. «Запитання» Президенту України від 15.02.2011 р., на 1 арк.
19. «Питання» Президенту України від 25.02.2011 р., на 1 арк.
20. Заява керівникам ВСУ, ГПУ, СБУ і МВС від 04.05.2011 р., на 1 арк.
21. Звернення до Гаранта Конституції України від 31.05.2011 р., на 12 арк.
22. Запит на отримання публічної інформації (до АПУ) від 20.06.2011 р., на 1 арк.
23. Запит на отримання публічної інформації (до АПУ, повторний) від 24.06.2011 р., на 2 арк.
24. Запит на отримання публічної інформації (вищим керівникам України) від 02.07.2011 р., на 2 арк.
Враховуючи безрезультативність листування, згідно з діючим законодавством звертаюся до Вас з проханням про надання мені публічної інформації. З цією метою прошу надіслати на мою домашню адресу офіційні письмові відповіді на наступні питання:
- Чи займалися Ваші відомства проблемами несанкціонованого прослуховування вищих державних органів та інших структур (хто конкретно), про що йдеться в моїх заявах і зверненнях? Чи отримані хоча б якийсь позитивні результати? Чи локалізовані наслідки протиправної діяльності та чи відновлені понесені через це утрати? Чи притягнуті до адекватної відповідальності українські та іноземні громадяни, що причетні до зазначеної злочинної діяльності?
- Коли вищі органи державної влади та управління, їхні контролюючі інститути адекватно відреагують на багаторічні порушення моїх конституційних прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина високопосадовцями ГПУ, СБУ, МВС і УГОУ (включаючи СЗР й НБУ)? А також на безвідповідальну та навіть протизаконну бездіяльність зазначених силових відомств?
- Коли ГПУ, СБУ, УГОУ та МВС (а також СЗР і НБУ) почнуть гідно, належно та кваліфіковано виконувати свої професійні обов’язки, порушать розслідування протиправної діяльності деяких колишніх та теперішніх співробітників своїх же органів та їх співзмовників, пов’язану з руйнуванням основоположних прав людини, невиконанням рішень судів, скоєння проти мене та моїх близьких інших злочинних дій і т.ін.?
- Чи буде колись зупинений процес мого багаторічного цькування і гноблення з боку «неохайних» представників силових структур та їх спільників назовні? Якщо так, то коли конкретно?
- Що було зроблено на сьогодні заради поновлення моїх знищених саме представниками силових структур (а також НБУ) конституційних прав, свобод та законних інтересів, які і досі не відновлені? Назвіть, будь ласка, дату, коли нарешті це буде зроблено остаточно і безповоротно.
- Коли буде створений загальнодержавний конфіденційний спеціалізований облік (електронний реєстр) осіб, які за рішенням суду були визнані потерпілими та постраждалими по кримінальних справах. Відсутність такого обліку сприяє злісним порушенням конституційних прав, свобод та законних інтересів саме потерпілих й постраждалих, інших громадян України, зокрема їх близьких родичів, нащадків та спадкоємців.
- Чому заблоковано й коли буде розблоковано мою електронну пошту у Головному управлінні з питань комунікацій (прес-службі) АПУ (E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) та у Верховному Суді України (E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.).
Водночас прошу Вас не поспішати із підготовкою відповіді на даний запит, не вивчив його досконально та не вирішив спочатку всі питання за його змістом. Точно, буквально і безумовно.
Заздалегідь вдячний.
* * *

Довідка:
За останні роки офіційними каналами та електронною поштою до вищих органів влади і управління, в правоохоронні структури та інші відомства надійшла велика кількість моїх заяв, звернень, листів, депутатських запитів та інших документів за означеними вище проблемами. А саме:
а) СБУ – більш ніж 83 різних документа (неодноразово).
б) На ім’я Президента України – 39 різноманітних документів.
в) Верховна Рада України – 34 документа.
г) Генеральна прокуратура – не менш ніж 30 документів.
д) Національний банк України – 2 заяви та 1 інформаційний запит.
е) Кабінет Міністрів України – 27 документів.
ж) Верховний Суд України – 4 заяви та 17 електронних листів, запитів і т.ін.
з) Конституційний Суд України – 3 документа.
и) Міністерство внутрішніх справ України – 35 тематичних документів.
к) Уповноважений ВРУ з прав людини – 13 письмових та електронних документів.
л) Головне контрольно-ревізійне управління України – 4 документа.
м) Управління держохорони України – 12 документів (та багато інших, що надходили на ім’я Президента України).
н) Державне казначейство України – 3 документа.
і) Вища Рада Юстиції України – не менш ніж 16 електронних листів та документів.
* * *
За результатами безплідного листування назрівають лише невтішні висновки:
1. Держава не в змозі та й не бажає встати на захист прав і свобод окремих громадян.
2. В Україні добропорядна і законослухняна людина не може законними засобами відновити свої знищені представниками саме держави конституційні права, свободи і законні інтереси, а також відстояти та захистити їхні зруйновані залишки.
3. Станом на липень 2011 р. існує реальна небезпека скоєння проти мене нових тяжких злочинів, включаючи і замахи на життя. Причому, потенційна загроза надходить з боку колишніх та діючих співробітників СБУ і НБУ (можливо й МВС), їхніх спільників назовні, з боку кримінальних елементів та структур, що в свій час завдяки моєї професійної діяльності потрапили у поле зору правоохоронних органів, а також з боку інших різноманітних «прихильників» і «замовників».
* * *
Виноски:
*1). Див. «Запити» до АПУ № 611 від 20.06.2011 р. та № 672 від 24.06.2011 р.
*2) Показове наступне: І Коробков і Гонгадзе протизаконно розроблялися в рамках СОР 1-м відділом УКРП ДКР СБУ як агенти ЦРУ (Ось це так! Гувери із СБУ знайшли нарешті шпигунів!). Потім сфальшовані матеріали кримінального характеру передавалися до МВС, а спецслужба зникала зі сцени. Мета – вона давно відома суспільству. Але чомусь не ГПУ!… Більш того, в трагічних історіях обох потерпілих є ще майже дюжина невипадкових збігів, стиковок та перехрещень.

З повагою

"08" липня 2011 р. О.Г.Коробков

Комментарии (0)

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

Комментарий от гостя.
ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location