Написать Администрации

 


 

Маркировка евросоюза CE на товарах - не путайте с китайской маркировкой!!!

 

ВНИИМАНИЕ!Внимание! Обновление!

Сайт защиты прав потребителей, открытая книга жалоб и черный список составляемый потребителями. Закон о защите прав потребителей, информацию и жалобы для Российской Федерации ищем и размещаем здесь Глас Народа Россия >>>> перейти на сайт

Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь
и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

 

Главная

НБУ: Хто розкрадає гроші потерпілиих?

Автор: 1CONSTANTINE1
Президенту України Януковичу В.Ф.
Голові Верховної Р а д и Литвину В.М.
Прем’єр-міністру України Азарову М.Я.
Раднику Президента Стельмаху В.С.
Віце - прем’єр - міністру Тігіпку С.Л.
Міністру юстиції Лавриновичу О.В.
М і н і с т р у М В С Могильову А.В.
Генпрокурору України Пшонці В.П.
Г о л о в і С Б У Хорошковському В.І.
Г о л о в і Н а ц б а н к у Арбузову С.Г.

З А П И Т
на отримання публічної інформації /до АПУ – повторний ( )/.

Високоповажний п а н е П р е з и д е н т е!
Вельмишановні панове керівники держави!
Згідно з діючим законодавством звертаюся до Вас з проханням про надання мені публічної інформації. З цією метою прошу надіслати на мою домашню адресу офіційні письмові відповіді на наступні питання:
- Коли керівництво Національного банку України почне повертати українським громадянам грошові кошти, що вже багато років знаходяться в НБУ на зберіганні за рішеннями національних судів та Європейського суду з справ людини і призначені для виплати їх потерпілим за карними та іншими справами як компенсація нанесеної моральної і матеріальної шкоди?
- Коли, нарешті, Нацбанк виплатить компенсацію за нанесену моральну і матеріальну шкоду особисто Коробкову Олександру Геннадійовичу (за рішенням Верховного Суду України 2004 р.) та ___________________________ (за рішенням Страсбурзького суду з прав людини 2003 р.)?
- Коли вищі органи державної влади та управління, їхні контролюючі інститути адекватно відреагують на багаторічні порушення конституційних прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина високопосадовцями НБУ? А також на безвідповідальну та навіть протизаконну бездіяльність ГПУ, СБУ і МВС?
- Коли ГПУ, СБУ та МВС почнуть належно виконувати свої професійні обов’язки, порушать розслідування протиправної діяльності деяких колишніх та теперішніх чиновників НБУ, пов’язану з руйнуванням основоположних прав людини, невиконанням рішень міжнародних та національних судів, а також із привласненням та розкраданням матеріально-грошового відшкодування?
- Коли нове керівництво Нацбанку положить край процесу остаточного знищення посадовцями НБУ і без того під корінь зруйнованих прав потерпілих?
- Що було зроблено на теперь заради поновлення порушених конституційних прав, свобод та законних інтересів постраждалих, які і досі не відновлені?
Водночас прошу Вас не поспішати із підготовкою відповіді на даний запит, не вирішив спочатку всі питання за його змістом. Точно, буквально і безумовно.
Заздалегідь вдячний.

Довідка:
1. В НБУ є усі необхідні судові рішення та розрахункові документи.
2. В АПУ, КМ, ГПУ, СБУ та МВС є в наявності дуже багато відповідних запитів, заяв, звернень та листів, а також аналогічних оперативних матеріалів і процесуальних документів, що стосуються окреслених вище проблем.
3. Згідно з частиною першою статті 1063 Цивільного кодексу України "Фізична або юридична особа може укласти договір банківського вкладу (зробити вклад) на користь третьої особи. Ця особа набуває права вкладника з моменту пред`явлення нею до банку першої вимоги, що випливає з прав вкладника, або вираження нею іншим способом наміру скористатися такими правами". Якихось ще додаткових документів не передбачається, як того протизаконно вимагають в НБУ.
4. Було б за доцільне почати перевірку та розслідування протиправної діяльності банкірів-правопорушників за ознаками статті 382 (частини 2, 3) Карного кодексу України – «Невиконання судового рішення». Потім перейти і до інших.


З повагою

"02" липня 2011 р. О.Г.Коробков

АПУ № 742 від 04.07.2011 р.


ОТЖЕ, ПИТАННЯ ДО СЛІПЦІВ-СЛІДЧИХ ІЗ ГПУ:
«ХТО РОЗКРАДАЄ ГРОШІ ПОТЕРПІЛИХ В НБУ?»

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние комментарии

2008-2016 © защита прав - Портал потребителя "Глас Народа Украина". Все права защищены.
При любом использовании материалов веб-сайта ссылка на http://glasnaroda.com.ua обязательна. При перепечатке в Интернете обязательна гиперссылка