Як охоронна фірма ПП "Ескалібур-М"розводить своїх працівників:
1. Оформляють працівників без трудового договору та без трудової книжки.
2. Пропонують свою допомогу в оформленні сертифікатів від нарколога і психолога в два рази більш ніж вони коштують в лікарні.
3. Оформляють довідку з міліції про несудімість за 100-200, хоча ця довідка видається безкоштовно протягом 20 днів.
4. Виплачують заробітну плату в «конверті», а саме офіційно- мінімальну заробітну плату та премію неофіцйно (яку скоріше всього і не виплатять)
5. У процесі роботи на об'єкті, що охороняється, найчастіше нарахують всіляких штрафів за дріб'язкові порушення, так що після вахти можна не отримати обіцяної заробітної плати.
6. Не виплачують зарплату декілька місяців або виплатять не в повніше мірі, або взагалі не заплатять.
7. При звільнення за власним бажанням і відробітки 2 тижнів вам швидше навіть не виплатять за відпрацьовані 2 тижні - "налічать штрафів"!
8. Після звільнення запропонують забрати заробітну плату в офісі фірми в м. Кіровограді, та при приїзді на офіс ПП "Ескалібур-М" судячи з неприємного досвіду не виплатять всієї зарплати та якщо почнете вимагати зароблену зарплату будуть погрожувати.
9. Вираховують гроші з зарплати за форму в два або три рази більш ніж вона коштує на ринку.

ОХОРОННИКИ потрібні на постійну роботу охоронній фірмі "Ескалібур-М", чоловіки віком до 45 років, жінки віком від 18 до 45 років. Офіційне працевлаштування. Метод роботи - вахтовий: 7/7, 14/14. Проживання, доставка на об"єкти. Кар"єрне зростання. З/п висока, своєчасно!
Адрес: м.Кіровоград, пров. Окружний, буд.29