Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Як охоронна фірма ПП "Ескалібур-М"розводить своїх працівників:
1. Оформляють працівників без трудового договору та без трудової книжки.
2. Пропонують свою допомогу в оформленні сертифікатів від нарколога і психолога в два рази більш ніж вони коштують в лікарні.
3. Оформляють довідку з міліції про несудімість за 100-200, хоча ця довідка видається безкоштовно протягом 20 днів.
4. Виплачують заробітну плату в «конверті», а саме офіційно- мінімальну заробітну плату та премію неофіцйно (яку скоріше всього і не виплатять)
5. У процесі роботи на об'єкті, що охороняється, найчастіше нарахують всіляких штрафів за дріб'язкові порушення, так що після вахти можна не отримати обіцяної заробітної плати.
6. Не виплачують зарплату декілька місяців або виплатять не в повніше мірі, або взагалі не заплатять.
7. При звільнення за власним бажанням і відробітки 2 тижнів вам швидше навіть не виплатять за відпрацьовані 2 тижні - "налічать штрафів"!
8. Після звільнення запропонують забрати заробітну плату в офісі фірми в м. Кіровограді, та при приїзді на офіс ПП "Ескалібур-М" судячи з неприємного досвіду не виплатять всієї зарплати та якщо почнете вимагати зароблену зарплату будуть погрожувати.
9. Вираховують гроші з зарплати за форму в два або три рази більш ніж вона коштує на ринку.

ОХОРОННИКИ потрібні на постійну роботу охоронній фірмі "Ескалібур-М", чоловіки віком до 45 років, жінки віком від 18 до 45 років. Офіційне працевлаштування. Метод роботи - вахтовий: 7/7, 14/14. Проживання, доставка на об"єкти. Кар"єрне зростання. З/п висока, своєчасно!
Адрес: м.Кіровоград, пров. Окружний, буд.29

Комментарии (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Я працював в ескалібур-м в Тернопільській області. Ці гандони мені зарплату не виплатили. Власник Іващенко Ігор Станіславович, 17.06.1969 р.н., житель Бобринець, Кіровоградської області, тел. 0502882621 інший Погорілець Михайло Зіновійович,...

Я працював в ескалібур-м в Тернопільській області. Ці гандони мені зарплату не виплатили. Власник Іващенко Ігор Станіславович, 17.06.1969 р.н., житель Бобринець, Кіровоградської області, тел. 0502882621 інший Погорілець Михайло Зіновійович, 19.11.1982 р.н., зареєстрований Теребовлянський р-н, с.Сороцьке, вул.Будяки, 49. тел. 0988802037, його жінка Погорілець Аня тел. 0978647091 ; 0991759633; 0673410155; 0508589190
Не ведіться на роботу. Ця скотина Погорілець Михайло організував охорону фірму ПП "Граніт гарант" і там продовжує не виплачувати зарплату.

Подробнее
This comment was minimized by the moderator on the site

1. Заключайте договор о найме с обязательным указанием минимальной зарплаты из расчета 8-и часового рабочего дня. Пересчитайте на фактические часы работы и увидите, аферисты Вам не выплачивают даже обязательную минимальную зарплату. 2. Никто не...

1. Заключайте договор о найме с обязательным указанием минимальной зарплаты из расчета 8-и часового рабочего дня. Пересчитайте на фактические часы работы и увидите, аферисты Вам не выплачивают даже обязательную минимальную зарплату. 2. Никто не может из Вашей зарплаты ничего вычислять без Вашего согласия, кроме налогов, как только через суд. 3. Никаких платежей за формы и медосмотры. Для привлечения недобросовестных работодателей к уголовной ответственности, ведите видео и аудио записи, собирайте свидетелей, преступной деятельности руководителей охранных фирм, особенно каких-то угрозах в Ваш адрес. В таких случаях немедленно вызывапйте наряд по 102 и делайте официальное заявление о преступлении. В остальных случаях заявление в прокуратуру для внесения в единый реестр расследований, а также в Орган, выдавший лицензию фирме на охранную деятельность. Преступник-руководитель обязательно будет привлечен по 190-191 ст.ст. УК Украины, а лицензия аннулирована.

Подробнее
This comment was minimized by the moderator on the site

я там також про працював*вахту*2 тижні коли вернувся за свої гроші додому і потребував віддата їх мені сказали що треба ще 1 вахту відпрацювати.... пройшов вже рік вони мені не вертають ні гроші ні трудову книжку...

This comment was minimized by the moderator on the site

то все правда тим хто давно працюеє та фірма винна від 5000гр

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

  1. Комментарий от гостя.
    ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location