Написать Администрации

 


 

Маркировка евросоюза CE на товарах - не путайте с китайской маркировкой!!!

 

ВНИИМАНИЕ!Внимание! Обновление!

Сайт защиты прав потребителей, открытая книга жалоб и черный список составляемый потребителями. Закон о защите прав потребителей, информацию и жалобы для Российской Федерации ищем и размещаем здесь Глас Народа Россия >>>> перейти на сайт

Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь
и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

 

Главная

Скарга на директора Прелеснянського ЗОШ. I-III ступенів Слов’янського району Донецької області

Автор:

Скарга на Литвинову І.М. директора Прелеснянського загальноосвітнього навчального закладу. I-III ступенів Слов’янського району Донецької області

Шановний міністр освіти. (пане президент)

              Я дуже здивований способами виховання дітей у Прелеснянській ЗОШ І-ІІІ ст.. Слов’янського району Донецької області. Виявилося це тоді, коли моя дитина не приготувалася до уроків і я сказав, що він матиме двійку, і отримав відповідь: «Ні, я поскаржуся директорші і вона покарає вчительку, якщо та поставить мені двійку». Від такої відповіді у мене навіть серце заболіло. Адже я добре знаю педагогів, які вчать мою дитину, це дуже хороші і вимогливі вчителі. Я спочатку думав, що дитина жартує, але поспілкувавшись з іншими батьками та школярами, зрозумів, що це дійсність. А потім в автобусі почув, як директор школи якійсь жінці розповідала, які погані вчителі, кожному дала негативну характеристику і сказала, що всіх звільнить, бо колектив у школі поганий. І мене дивує, як жінка, яка працює всього декілька тижнів, може з такою ненавистю ставитися до вчителів, яких ми знаємо не один рік, які вчили ще нас та наших дітей. Називати їх «уродами» і «придурками».

А далі ще цікавіше: тепер вимагає, щоб діти здали гроші на посуд в їдальню. Мотивує це тим, що санстанція закриє їдальню, бо немає гарного посуду. І гроші, в першу чергу, зібрала з дітей, які харчуються безкоштовно, навіть з дитини-сироти та дітей-інвалідів. Діти, що їдять безкоштовно – це з дуже бідних сімей. Потім погулявши по школі вона вирішила, що потрібно у класах пересадити квіти в однакові горщики – це теж ми повинні здати гроші. А де їх взяти нам, селянам? А якби ви побули біля школи та в ній: сходи загажені голубами, підійти до дверей школи неможливо, на подвір’ї бруд, у школі теж.  Такого раніше не було.

              А підвіз дітей це катастрофа. Звичайно, директор їздить аж із с. Билбасівка безкоштовно, інші вчителі платять, ще й лає водій їх інколи навіть нецензурною лайкою, знаючи, що жінки при дітях не дадуть відсіч. У цьому році за повної підтримки нового директора школи Литвинової І.М. водій знахабнів зовсім. Якщо дитина замешкалася і не встигла вийти на зупинці він закриває двері і рушає. Якщо старші можуть просити і навіть лаятися, то маленькі отримують сильний емоційний стрес (плачуть, лякаються), а водій каже, що не здохне, покатається. Вчителі просять висадити, бо батько зустрічає шести річок (о 16.00 вже темно) водій посилає їх подалі. В автобусі їздять одночасно до півсотні дітей і пасажири. Не знаємо за якими це правилами.  І найголовніше, директор за те, що твориться в автобусі винить дітей. Погрожує, що возити їх не будуть, заставляє писати їх якісь заяви. Які, ми не знаємо. Зібравши дітей, що їздять автобусом у себе в кабінеті, кричала на них, принижувала, погрожувала, виганяє зі школи, каже, щоб ішли в другі школи.

              Чому наші діти є дітьми другого сорту? Хто дозволив керувати школою людині, яка має освіту вихователь д/садка.і з усіх попередніх місць роботи ( ми батьки цікавилися) її прохали піти, бо вона не знає роботи, не вміє працювати в школі.  Та й поведінка її не зовсім порядна: найперше, що зробила нова директорка – знайшла коханця, в селі все завжди відомо. Як можна такій людині дозволяти виховувати наших дітей?

              Її пасія, психолог школи, проводячи тестування дітей розповідає про його результати всьому селу, хоча мені здається, що це конфеденційна інформація.  І це робиться з відома директора. Уже люди сміються – попередній директор в карти грала на комп’ютері (правда й робила), а ця чай п’є годинами, бігає з чашкою по школі і нічого не робить. У школі холодно, діти мерзнуть, а в директора камін в кабінеті. Хіба тут будеш піклуватися про наших дітей?

              Прохає Вас – допоможіть в нашій біді.

 

                          З надією на вашу допомогу батьки учнів Прелеснянської школи.

Комментарии  

 
#4 Rachelle 09.02.2018 19:25
I have checked your website and i've found some duplicate
content, that's why you don't rank high in google,
but there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for; Boorfe's tips unlimited content

Here is my website: MirandaSmall: https://Brett055.blogspot.com
Цитировать
 
 
#3 діма скоревич 18.12.2015 17:31
Л.Володимирівна забирає перерви та змушує співать дурні пісні
Цитировать
 
 
#2 Aleksandr Ivanovich 11.07.2010 15:39
И ведь действительно, есть ли действующий способ борьбы с такими нерадивыми директорами?
Хотелось бы иметь соответствующий документ, или хотя бы список мер (действий), для правильного предоставления в соответствующие органы.
Очень трудно учиться в учереждении, в котором директор категорически против даже похвалы для ученика, только лишь потому, что он, ученик, завтра может совершить необдуманый поступок...
Научите нас "бороться" с такими директорами.
Цитировать
 
 
+2 #1 Марина 16.11.2008 01:49
Попробуйте написать жалобы в санстанцию (о грязи в школе), в прокуратуру и отдел образования, контролирующий эту школу
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

2008-2016 © защита прав - Портал потребителя "Глас Народа Украина". Все права защищены.
При любом использовании материалов веб-сайта ссылка на http://glasnaroda.com.ua обязательна. При перепечатке в Интернете обязательна гиперссылка