Внимание! Если нужен результат, совет - консультация юриста или адвоката - зарегистрируйтесь и разместите новый материал в соответствующем разделе.
Не пишите свои отзывы и жалобы в комментариях к другим материалам.

Скарга на Литвинову І.М. директора Прелеснянського загальноосвітнього навчального закладу. I-III ступенів Слов’янського району Донецької області

Шановний міністр освіти. (пане президент)

              Я дуже здивований способами виховання дітей у Прелеснянській ЗОШ І-ІІІ ст.. Слов’янського району Донецької області. Виявилося це тоді, коли моя дитина не приготувалася до уроків і я сказав, що він матиме двійку, і отримав відповідь: «Ні, я поскаржуся директорші і вона покарає вчительку, якщо та поставить мені двійку». Від такої відповіді у мене навіть серце заболіло. Адже я добре знаю педагогів, які вчать мою дитину, це дуже хороші і вимогливі вчителі. Я спочатку думав, що дитина жартує, але поспілкувавшись з іншими батьками та школярами, зрозумів, що це дійсність. А потім в автобусі почув, як директор школи якійсь жінці розповідала, які погані вчителі, кожному дала негативну характеристику і сказала, що всіх звільнить, бо колектив у школі поганий. І мене дивує, як жінка, яка працює всього декілька тижнів, може з такою ненавистю ставитися до вчителів, яких ми знаємо не один рік, які вчили ще нас та наших дітей. Називати їх «уродами» і «придурками».

А далі ще цікавіше: тепер вимагає, щоб діти здали гроші на посуд в їдальню. Мотивує це тим, що санстанція закриє їдальню, бо немає гарного посуду. І гроші, в першу чергу, зібрала з дітей, які харчуються безкоштовно, навіть з дитини-сироти та дітей-інвалідів. Діти, що їдять безкоштовно – це з дуже бідних сімей. Потім погулявши по школі вона вирішила, що потрібно у класах пересадити квіти в однакові горщики – це теж ми повинні здати гроші. А де їх взяти нам, селянам? А якби ви побули біля школи та в ній: сходи загажені голубами, підійти до дверей школи неможливо, на подвір’ї бруд, у школі теж.  Такого раніше не було.

              А підвіз дітей це катастрофа. Звичайно, директор їздить аж із с. Билбасівка безкоштовно, інші вчителі платять, ще й лає водій їх інколи навіть нецензурною лайкою, знаючи, що жінки при дітях не дадуть відсіч. У цьому році за повної підтримки нового директора школи Литвинової І.М. водій знахабнів зовсім. Якщо дитина замешкалася і не встигла вийти на зупинці він закриває двері і рушає. Якщо старші можуть просити і навіть лаятися, то маленькі отримують сильний емоційний стрес (плачуть, лякаються), а водій каже, що не здохне, покатається. Вчителі просять висадити, бо батько зустрічає шести річок (о 16.00 вже темно) водій посилає їх подалі. В автобусі їздять одночасно до півсотні дітей і пасажири. Не знаємо за якими це правилами.  І найголовніше, директор за те, що твориться в автобусі винить дітей. Погрожує, що возити їх не будуть, заставляє писати їх якісь заяви. Які, ми не знаємо. Зібравши дітей, що їздять автобусом у себе в кабінеті, кричала на них, принижувала, погрожувала, виганяє зі школи, каже, щоб ішли в другі школи.

              Чому наші діти є дітьми другого сорту? Хто дозволив керувати школою людині, яка має освіту вихователь д/садка.і з усіх попередніх місць роботи ( ми батьки цікавилися) її прохали піти, бо вона не знає роботи, не вміє працювати в школі.  Та й поведінка її не зовсім порядна: найперше, що зробила нова директорка – знайшла коханця, в селі все завжди відомо. Як можна такій людині дозволяти виховувати наших дітей?

              Її пасія, психолог школи, проводячи тестування дітей розповідає про його результати всьому селу, хоча мені здається, що це конфеденційна інформація.  І це робиться з відома директора. Уже люди сміються – попередній директор в карти грала на комп’ютері (правда й робила), а ця чай п’є годинами, бігає з чашкою по школі і нічого не робить. У школі холодно, діти мерзнуть, а в директора камін в кабінеті. Хіба тут будеш піклуватися про наших дітей?

              Прохає Вас – допоможіть в нашій біді.

 

                          З надією на вашу допомогу батьки учнів Прелеснянської школи.


Комментарии (4)

  1. Rachelle

I have checked your website and i've found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for; Boorfe's tips unlimited contentHere is my website:...

I have checked your website and i've found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for; Boorfe's tips unlimited contentHere is my website: MirandaSmall: https://Brett055.blogspot.com

Подробнее
  1. діма скоревич

Л.Володимирівна забирає перерви та змушує співать дурні пісні

  1. Aleksandr Ivanovich

И ведь действительно, есть ли действующий способ борьбы с такими нерадивыми директорами?Хотелось бы иметь соответствующий документ, или хотя бы список мер (действий), для правильного предоставления в соответствующие органы.Очень трудно учиться в...

И ведь действительно, есть ли действующий способ борьбы с такими нерадивыми директорами?Хотелось бы иметь соответствующий документ, или хотя бы список мер (действий), для правильного предоставления в соответствующие органы.Очень трудно учиться в учереждении, в котором директор категорически против даже похвалы для ученика, только лишь потому, что он, ученик, завтра может совершить необдуманый поступок...Научите нас "бороться" с такими директорами.

Подробнее
  1. Марина Карабут

Попробуйте написать жалобы в санстанцию (о грязи в школе), в прокуратуру и отдел образования, контролирующий эту школу

Пока нет комментариев

Оставьте свой комментарий

Комментарий от гостя.
ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ или ВОЙДИТЕ в свой аккаунт, чтобы разместить комментарий от своего имени.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location